Guangzhou Guke Construction Machinery Co., Ltd.
Skontaktuj się z nami

Osoba kontaktowa : Amma

Numer telefonu : +8615959232320

WhatsApp : +8615959232320

Free call
Guangzhou Guke Construction Machinery Co., Ltd.

Guangzhou GUKE Construction Machinery Co., Ltd.

  • Guangzhou Guke Construction Machinery Co., Ltd.
Szczegóły firmy:
Rynek Główny: Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki: GUKE,B+SZZ Ilość pracowników: 1~100
Coroczne wyprzedaże: Rok założenia: 2015
pc Export: 60% - 70%
Wycieczka po fabryce > Kontrola jakości >
Wprowadzenie

    Guangzhou GUKE Machinery Co., Ltd - Profesjonalny dostawca uszczelek.

 

Guangzhou GUKE Machinery Co., Ltd znajduje się na największym międzynarodowym rynku maszynowym obszaru zhucun w dzielnicy Guangzhou Tianhe z wygodnym transportem, jesteśmy wyznaczonym agentem B + SZZ w Chinach i za granicą, zajmujemy się specjalistycznymi badaniami i rozwojem uszczelek cylindrów hydraulicznych, produkcja i handel, w międzyczasie dostarczamy wszelkiego rodzaju zestawy uszczelek, zestawy uszczelek hydraulicznych, zestawy uszczelek do koparek, tuleje cylindrów, koreańską uszczelkę popychacza, membranę, oringi do koparek itp. Nadaje się do wszystkich rodzajów marek maszyn, takich jak JAPONIA, KOREAŃSKA, EUROPEJSKA itp. produkt zgodnie z życzeniem klientów.

Wszystkie nasze produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i od lat cieszą się ogromnym uznaniem na wielu różnych rynkach na całym świecie.Nalegamy, aby zapewnić naszym klientom stabilny produkt wysokiej jakości i najlepszą obsługę, wreszcie mamy coraz więcej stabilnych i lojalnych partnerów na świecie.

Na rok 2019 dążymy do ugruntowania naszej obecności na rynku międzynarodowym oraz poprawy relacji cenowej naszych produktów w celu lepszego zaspokojenia potrzeb naszych dystrybutorów.

GUKE zaprasza do przyłączenia się do nas, wspólnego rozwoju i tworzenia wspaniałej przyszłości!Spodziewaliśmy się Twojej współpracy!

Historia

Guangzhou GUKE Machinery Co., Ltd znajduje się na największym międzynarodowym rynku maszynowym w dzielnicy Guangzhou Tianhe, obszar zhucun z wygodnym transportem, nasza fabryka ma ponad 15-letnią historię, mamy dobry rynek w Chinach i za granicą, zajmuje się specjalistycznym uszczelnieniem cylindra hydraulicznego Badania i rozwój, produkcja i handel, tymczasem zaopatrzenie we wszelkiego rodzaju zestawy uszczelek, zestawy uszczelek do młotów hydraulicznych, zestawy uszczelek do koparek, tuleje cylindrów, uszczelkę koreańską popychacza, membranę, oringi do koparek itp. Nadaje się do wszystkich rodzajów marek maszyn, takich jak JAPONIA, KOREAŃ, EUROPEJSKA etc.also możemy wykonać produkt zgodnie z życzeniem klientów.

Usługa
  • Jesteśmy producentami i sprzedażą bezpośrednią produktów.
  • Doskonały i niezawodny sprzęt produkcyjny i sprzęt inspekcyjny.
  • Wieloletnie praktyczne doświadczenie w branży.
  • Znakomity zespół badawczo-rozwojowy produktów.
  • Profesjonalna technologia produkcji.
  • Wysokiej jakości surowce z Niemiec i Japonii.

 

Nasz zespół

mamy ponad 60 pracowników w fabryce i ponad 20 sprzedawców w Chinach i za granicą

Skontaktuj się z nami

Wpisz swoją wiadomość